Wizytówka spadik.pl

Rafał Majdan 12 sierpnia 2021

Zaprojektowanie wizytówki dla przedsiębiorcy zajmującego się serwisowaniem kotłów gazowych marki Viessmann.

Nasz stały klient poprosił nas o stworzenie projektu wizytówki służbowej dla jego firmy zajmującej się serwisowaniem kotłów gazowych. Dzięki wcześniejszej współpracy zdążyliśmy już dobrze poznać branżę naszego klienta i zrozumieć jego potrzeby, co było bardzo przydatne również w tym przypadku.

Proces komunikacji i uzgodnienia wszystkich szczegółów przeszedł bardzo sprawnie w związku z tym, iż jesteśmy również twórcami strony internetowej Pana Bartosza. Posiadaliśmy już wszystkie niezbędne materiały w naszej bazie oraz znaliśmy dane kontaktowe firmy. Oczywiście sama kolorystyka wizytówki jest identyczna z tą, prezentowaną na stronie www, aby zachować spójność całego projektu. Kolor pomarańczowy jest również charakterystyczny dla producenta kotłów, które serwisuje nasz klient.

Na frontalnej stronie wizytówki znajdują się pomarańczowe elementy wraz z logotypem, umieszczonym w samym centrum. Postanowiliśmy również wytłuścić i powiększyć czcionkę przy imieniu i nazwisku klienta, z uwagi na to, iż w taki sposób jest on rozpoznawany w swojej okolicy. Na odwrocie wizytówki zawarte są wszystkie dane kontaktowe wraz z pełnym logotypem.