spadik.pl

Kamil Matuszewski 28 lipca 2021

Wdrożenie projektu typu One Page dla przedsiębiorcy zajmującego się serwisowaniem kotłów gazowych.

Strona internetowa spadik.pl docelowo miała być internetową „wizytówką”, z najważniejszymi informacjami o firmie, dostępnymi dla każdego użytkownika Internetu. Z tego względu zaproponowaliśmy klientowi stronę w formie One Page, czyli samodzielnej strony www bez dodatkowych podstron.

We wstępnej fazie realizacji projektu w pierwszej kolejności zaprojektowaliśmy logo, zgodne z profilem działalności klienta oraz pasujące do jego preferencji. W kolejnym kroku przygotowaliśmy prototyp, który charakteryzował się nowoczesnym designem i minimalizmem. Skontaktowaliśmy się również w imieniu klienta z producentem kotłów gazowych marki Viessmann z prośbą o udostępnienie grafik promocyjnych na stronę internetową.

Cały projekt został wdrożony w oparciu o tzw. visual builder jakim jest Elementor. Klient zdecydował się na tę formę strony, ze względu na intuicyjny panel zarządzania treścią, który daje duże możliwości wprowadzania i aktualizowania danych samodzielnie.

Strona internetowa została w pełni zoptymalizowana i przetestowana. Dzięki zastosowaniu WordPressa, klient może w przyszłości pokusić się o jej rozbudowę niewielkim nakładem finansowym.

Mockup psd created by freepik – www.freepik.com