rootbine.com

Rafał Majdan 22 września 2021

Realizacja naszej własnej strony internetowej, od autorskiego projektu graficznego do gotowej witryny.

Oczywiście w portfolio nie mogło zabraknąć projektu naszej strony internetowej – rootbine.com. Jesteśmy projektantami szablonu w formie graficznej oraz osobiście wdrożyliśmy napisany kod HTML, CSS oraz Javascript do WordPressa.

W założeniach naszym głównym celem było to, aby nasz projekt wyróżniał się na tle innych stron tego typu oraz przykuwał uwagę potencjalnego odbiorcy, zachęcając do podjęcia działania już przy pierwszym kontakcie. Za wszelką cenę chcieliśmy uniknąć tworzenia standardowej strony agencyjnej z wykorzystaniem gotowego motywu oraz powtarzających się grafik z banków zdjęć.

Naszą stronę stworzyliśmy w klasyczny sposób, z wykorzystaniem kodu HTML, CSS (Bootstrap), JavaScript oraz PHP. Po opracowaniu warstwy graficznej, zajęliśmy się wdrożeniem całości do postaci kodu. W finalnym etapie projektu utworzyliśmy autorski szablon WordPress, dzięki czemu zdynamizowaliśmy treści na naszej stronie oraz daliśmy sobie możliwość rozwoju projektu w przyszłości.

Stworzona przez nas witryna zdecydowanie spełniła nasze oczekiwania pod względem estetycznym, jak i dostępnych funkcjonalności. Za pomocą własnych typów postów stworzyliśmy bazę wiedzy, portfolio, a nawet ofertę czy opinie. Część z nich wyświetlana jest na stronie głównej z wykorzystaniem poczciwej pętli WordPressa.


Mockup psd created by freepik – www.freepik.com