ecommshot.pl

Kamil Matuszewski 28 lipca 2021

Wdrożenie strony internetowej dla studia fotografii reklamowej.

Obszerny projekt, który zakładał kompleksowe stworzenie strony internetowej przy stosunkowo niskim budżecie. W ramach projektu wykonane zostało logo, a także teksty, które miały być zgodne z obecnymi standardami SEO.

Głównym wymaganiem klienta była nie tyle sama oprawa wizualna, co przygotowanie strony pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz prędkość wczytywania witryny.

Klientowi bardzo zależało na krótkim czasie realizacji, z tego względu termin realizacji ograniczył się do zaledwie jednego tygodnia. Pierwszy etap prac polegał na wizualizacji strony oraz opracowaniu logotypu. Na tym etapie zostały również wyselekcjonowane zdjęcia oraz wstępnie przygotowane opisy.

Po otrzymaniu “zielonego światła” od klienta co do kwestii wizualnej, przeszliśmy do selekcji odpowiednich fraz kluczowych, aby strona była gotowa do osiąganiaa możliwe wysokich wyników w wyszukiwarce Google. Podczas realizacji projektu, witryna była kilkukrotnie optymalizowana i poddawana testom narzędziem Google Speed Insight, aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

Po zakończeniu wszystkich prac klient zlecił nam przeprowadzenie kampanii reklamowej Google Ads, która została skonfigurowana i dostosowana do wcześniej założonego budżetu.

Mockup psd created by freepik – www.freepik.com